járólap lerakása

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
csipkebogyo

Re: járólap lerakása

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2014.08.02. 20:49

Ha ilyen problémával találkoztok, akkor az azért van, mert túl korán tettétek le a járólapokat. Mindig meg kell várni a játékismertető menetrendjét, tehát előbb sziklatörés, utána tereprendezés az összes kibontott szikla helyén, és ha minden kész, csak utána jöhet a járólapok lerakása. Ha tereprendezés közben letesztek akár csak 1 járólapot is, a játékismertető megakad, mert mikor átugrik arra, hogy tegyél le X járólapot, de abból pár már előre le van rakva, akkor a rendszer nem fogja azokat érzékelni, nem számolja bele az X-be, és nem megy tovább. Ilyenkor legjobb törölni a fiókot, újra elkezdeni a játékot, és figyelni a menetrendre.
A játékismertető végeztével erre már nem kell gondot fordítani.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

baboka1944

Hozzászólás Szerző: baboka1944 » 2014.08.05. 20:42

Szeretném kérdezni a járólapot nem lehet törölni mivel a második konyha nem úgy jön ki ahogy szeretném.Köszönöm a segitséget nicesmile

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2014.08.06. 06:47

baboka1944 írta:Szeretném kérdezni a járólapot nem lehet törölni mivel a második konyha nem úgy jön ki ahogy szeretném.Köszönöm a segitséget nicesmile
Szia!
Nem lehet törölni, csak a Minotaurusz fej feletti ikonok közül az utolsóval felszedni, az ára 50 arany. A felszedett járólapok megsemmisülnek, újat kell venni helyettük.

Üdv.: csipke
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

reiren

Hozzászólás Szerző: reiren » 2014.08.23. 14:38

Sziasztok!

Kérdésem a következő:
Hogy lehet felszedni a járólapot?
Véletlenül rossz helyre raktam.

Bocs most olvastam fentebb a választ.

Ifrit tanya

Hozzászólás Szerző: Ifrit tanya » 2014.08.23. 16:26

reiren írta:Sziasztok!

Kérdésem a következő:
Hogy lehet felszedni a járólapot?
Véletlenül rossz helyre raktam.

Bocs most olvastam fentebb a választ.
Balra fent a Minotaurusz feje fölött a negyedik ikon a járólap felszedése. Drága megoldás, mert a járólap sokba kerül, és amit felszedsz, elveszik.
Beérem azzal, ki beéri velem.

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”