kőfejtővel kapcsolatos...

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
bugynight

kőfejtővel kapcsolatos...

Hozzászólás Szerző: bugynight » 2012.06.28. 21:42

Helló mindenkinek!!

kedves rendszergazdák.nem lehetne a kőfejtésre felkért barátoktól vissza vonni vagy törölni a felkérést???jelenleg senkit nem tudok megkérni,mert már a játék során(sok idővel ezelőtt 1x már megtettem;vagy nem olvasták el a felkérést,v. nem akartak segíteni v....???nem tom mi lehet a hiba,de jelenleg minden baráthoz ki van írva,hogy dolgozik 1 kőfejtőben v.már felkérted v. ehhez hasonló.napi szinten többször ellenőrzöm az akváriumomat(mindet!),ez ugye nem csak napi 1 alkalmat jelent,de senki nem segít nekem.Miért nem lehet vhogy tudomást szerezni,hogy csak nem nézte meg a postáját az illető v. csupán ennyire népszerű és szinte sorba állnak nála a felkérések és én csak a sokadik vagyok .Remélem kibogozható mit is szeretnék shy
buggy-borék

Wonderful

Re: kőfejtővel kapcsolatos...

Hozzászólás Szerző: Wonderful » 2012.06.28. 21:50

Szia!

Tudod törölni a meghívást, ha bemész a kőfejtődbe a negyedik "Q"-val jelölt fülecskénél. Ha pedig lejár az 1hét dolgozási ideje, újra meg tudod hívni, persze nem biztos, hogy a te meghívásodat fogja elfogadni!

bugynight

Re: kőfejtővel kapcsolatos...

Hozzászólás Szerző: bugynight » 2012.06.29. 22:02

Kedves Wonderful gazdatárs!!! köszi az útmutatót!!
sokat segítettél!! nicesmile

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”